Grupa BOMARK (Bomark Systemy Informatyczne Sp. z o.o. oraz Bomark Outsourcing Sp. z o.o.) informuje:

Oferujemy:

  • pracę w firmie z 29-letnią tradycją,
  • motywacyjny system wynagrodzeń.

Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883 z późn. zm.).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Rozmowy kwalifikacyjne mogą zostać poprzedzone testami potwierdzającymi spełnienie wymagań.

Pracownik Działu Ogólnego

OPIS STANOWISKA:  •  tworzenie, administrowanie i pozycjonowanie strony www, •  nadzór nad sprawami organizacyjnymi firmy,    •  analiza specyfikacji istotnych warunków zamówienia, przygotowywanie dokumentacji przetargowej,  •  ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla produktów oraz usług, •  wyznaczenie i realizowanie długoterminowej polityki handlowej przedsiębiorstwa, •  wyszukiwanie informacji gospodarczych i prawnych oraz sporządzanie z nich notatek, •  bieżąca znajomość aktualnej oferty handlowej firmy w zakresie oferowanego oprogramowania.   WYMAGANIA:  •  wykształcenie średnie, •  doświadczenie w tworzeniu i administrowaniu stroną www – warunek konieczny, •  umiejętność pozycjonowania stron WWW oraz prowadzenia mailingu, •  znajomość Joomla! 3.3.X, •  dobra znajomość obsługi komputera i MS Office, •  znajomość zagadnień związanych z szeroko pojętym marketingiem, •  duża komunikatywność, •  samodzielność i zaangażowanie, •  kreatywność oraz dobra organizacja pracy.  OFERUJEMY:  •  pracę w firmie z 29 letnią tradycją, •  wykonanie pracy na podstawie umowy o pracę na pełny etat, •  praca od zaraz, •  miłą atmosferę pracy....
Dyrektor Sprzedaży

WYMAGANIA: Wykształcenie wyższe. Od osób ubiegających się o stanowisko oczekujemy dużej komunikatywności, umiejętności negocjacyjnych, samodzielności i zaangażowania a także dokładności, kreatywności oraz bardzo dobrej organizacji pracy. MILE WIDZIANE: •  doświadczenie w branży IT, •  doświadczenie w zakresie ERP, •  wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu, •  język angielski w stopniu dobrym. ZAKRES OBOWIĄZKÓW:   pozyskiwanie nowych klientów, •  negocjowanie umów, •  budowanie relacji businessowych, •  ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla produktów oraz usług, •  wyznaczenie i realizowanie długoterminowej polityki handlowej przedsiębiorstwa. OFERUJEMY: •  samodzielne stanowisko, •  premia zależna od wyników sprzedawcy, •  samochód służbowy, •  laptop, •  telefon komórkowy, •  pracę w firmie z 29 letnią tradycją, •  wykonanie pracy na podstawie umowy o pracę na pełny etat, •  praca od zaraz, •  miłą atmosferę pracy.
Programista ASP

WYMAGANIA:   ASP.NET,  Visual Studio 2008,  C#,  XHTML, JavaScript, Ajax, CSS  MILE WIDZIANE:   SAP SQL Anywhere OFERUJEMY: Pracę w firmie z 29-letnią tradycją,   Motywacyjny system wynagrodzeń.